

Plusprojecten
Binnen stream 1 bieden we plusprojecten aan. Dit zijn uitdagende en verdiepende opdrachten waar je zelfstandig aan mag werken tijdens een aantal lesuren.

Keuzewerktijd en z-uren
Naast de bekende vakken krijgen leerlingen in de onderbouw ook keuzewerktijd. In de bovenbouw havo/vwo kunnen leerlingen per dag een lesuur, het Z-uur, zelfstandig werken of een bijles volgen. Leerlingen kunnen bij een vak, mediatheek, werkruimte, TOA-ruimte, computerplaats of mentor intekenen voor extra ondersteuning of verdieping of een bijzondere activiteit. Hierdoor kunnen zij met extra vakken ook gericht uitleg of ondersteuning vragen.
Vakhavo
De vakhavo is een havo-opleiding met praktijk. Je krijgt niet alleen de gebruikelijke vakken, maar ook één dag in de week een praktijkprogramma. De vakhavo begint in klas 2.
Verder
Bijzondere diploma’s of verdiepingen: basisdiploma boekhouden, EHBO, proefstuderen, debatclubs, Schoolkoor en Scratch Messiah.
Overstappen van niveau
Leerlingen kunnen overstappen van niveau als ze willen en voldoende resultaten hebben. Meer hierover in de folders overstap.